foto1
foto1
Witamy na stronie sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Kole

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

tenis stołowy21 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie odbyły się pierwsze Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 15 dziewcząt i 13 chłopców z sześciu szkół kolskiego powiatu. Nasze liceum reprezentowali: Klaudia Bilińska, Gabriela Łukaszewska, Agata Sędziak, Maciej Niedośmiałek.

II miejsce w kategorii dziewcząt zajęła uczennica klasy IIA – Klaudia Bilińska. Opiekun – Piotr Szymankiewicz.

Koszykówka dziewcząt i chłopców

20190212 113431

12 lutego nasze liceum było organizatorem Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. Po zaciętych pojedynkach w kategorii dziewcząt wygrały koszykarki z LO, co dało im awans do zawodów rejonowych w Koninie. W zwycięskiej drużynie grały:  Ola Michalak, Natalia Misiak, Wiktoria Szurgot, Natalia Nowicka, Natalia Radoszewska, Daria Frontczak i Alicja Adamkiewicz, a opiekunem była pani Katarzyna Brett. W kategorii chłopców drużyna pod opieką pana Tomasza Jagiełło zajęła II miejsce w powiecie kolskim.

Sukces naszych tenisistek stołowych w mistrzostwach rejonu konińskiego

tenis

8 listopada, w Kłodawie odbyły się Mistrzostwa Rejonu  w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięło udział po 9 reprezentacji  dziewcząt i chłopców - mistrzów i wicemistrzów powiatów rejonu konińskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Julia Kupsik, Klaudia Bilińska, Gabriela Łukaszewska oraz drużyna chłopców: Filip Kaftan, Maciej Niedośmiałek, Konrad Moks. Zespół dziewcząt przegrał tylko jeden mecz i zajął wysokie II miejsce, uzyskując awans do finału wojewódzkiego. Drużyna chłopców zajęła V lokatę. Opiekun – Piotr Szymankiewicz